690 801 777 Kontakt

Jak się przygotować do pierwszej wizyty?

Nowy Pacjent

Gdzie znajduje się REHABKA?

Podmiot leczniczy REHABKA sp. z o.o. znajduje się w budynku „Tytoniówki” przy ulicy Warszawskiej 39 lok. U-8. Przylega do Muzeum Historycznego. 130-metrowa placówka mieści się na I piętrze budynku (winda).

W naszej praktyce pracujemy indywidualnie z każdym Pacjentem. Terapeuci poświęcają całą swoją uwagę osobie, z którą pracują.

Dlatego też umówienia na pierwszą wizytę odbywają się poprzez telefon lub za pomocą wirtualnego kalendarza.

Dzwoniąc na nr +48 690 801 777 przedstaw swoje problemy zdrowotne, podaj, jaka została postawiona diagnoza lekarska, jaka została zrealizowana lub zaplanowana diagnostyka. Jeżeli posiadasz informacje w postaci: kart z pobytu w szpitalu, badań lub informacji lekarskiej czy też zleceń, przygotuj ją przed rozmową, abyś mógł sięgnąć do niej i odczytać informując o obecnym stanie zdrowia.

W celu umówienia się na pierwszą wizytę konsultacyjną u specjalisty w dziedzinie fizjoterapii Marka Sewastianika możesz, także skorzystać z wirtualnego kalendarza Znany Lekarz za pomocą poniższego widgetu. Kliknij przycisk „Umów wizytę”, zostaniesz przekierowany do kalendarza, gdzie będą widoczne aktualne wolne terminy wizyt.

Marek Sewastianik – ZnanyLekarz.pl

Każda z wizyt umawiana jest na konkretny dzień i godzinę (pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 7.45-20.00). Szanujemy czas naszych Pacjentów i staramy się punktualnie rozpoczynać i kończyć cykl wizyty. Przed każdą wizytą wysyłany jest automatycznie z systemu rejestracyjnego SMS przypominający o wizycie. Po otrzymaniu takiego SMS, w chwili gdy stwierdzisz, iż termin koliduje z Twoimi planami, zawiadom recepcję pod nr +48 690 801 777 . Jeżeli termin podany w SMS jest właściwy, nie musisz odpowiadać na jego treść, po prostu staw się na terapię w podanym dniu, godzinie i miejscu.

Jak przygotować się na pierwszą wizytę w gabinecie?

Nasze praktyki wyposażone są w miejsca pozwalające na swobodne przebranie się w strój sportowy. Dlatego też na pierwszą i kolejne wizyty zabierz:

 1. obuwie na zmianę (klapki typ basenowy)
 2. ubranie sportowe (t-shirt, krótkie spodenki)

Wizyta w fitness klubie i na basenie

  Jeżeli wizyta zaplanowana będzie w fitness klubie Maniac Gym przy ul. Warszawskiej 79A, niezbędny będzie:

 1. strój sportowy wraz z obuwiem sportowym
 2. Na basen zabierz:

 3. strój basenowy
 4. akcesoria niezbędne do wizyty na basenie (ręcznik, mydło itp.)

Czego potrzebujemy do rozpoczęcia terapii?

Obecnie obowiązujące prawo nakłada na fizjoterapeutów obowiązek prowadzenia dokumentacji medycznej. W związku z tym, do wprowadzenia właściwych opisów do naszego systemu rejestracyjnego, potrzebujemy następujących informacji i dokumentów:

 • Skierowania od lekarza
 • Opisów badań specjalistycznych
 • Płyty CD z zapisem badania lub zdjęcia RTG
 • Kartę informacyjną z pobytu w szpitalu
 • Informację od lekarza specjalisty
 • Kontakt do lekarza operatora
 • Dane teleadresowe i kontaktowe pacjenta
 • Informacji o chorobach współistniejących