690 801 777 Kontakt

Witamy na stronie firmy REHABKA

Kim jesteśmy

Zespół Rehabka

Geneza

W związku ze zmianą Ustawy o działalności leczniczej w 2019 roku utworzyliśmy podmiot leczniczy REHABKA sp. z o.o. będący przedłużeniem udzielanych świadczeń zdrowotnych od 2004 roku w ramach praktyki fizjoterapeutycznej ABM Rehabilitacja. W ramach struktur podmiotu leczniczego stworzona została placówka Alfa & Omega Med.

Współcześnie

Ustawicznie dostosowujemy procedury fizjoterapeutyczne do aktualnych standardów leczenia w Polsce i zagranicą.

Alfa & Omega Med

Nasza misja

Wiedza i edukacja

Kształcimy się w trybie ciągłym, aby móc skutecznie pomagać pacjentom.

Jeden pacjent - jeden terapeuta

Pracujemy maksymalnie efektywnie z pełną uwagą skierowaną na pacjenta w trakcie sesji terapeutycznej.

Etyka - liczy się efekt

Działamy wyłącznie w zakresie naszych kompetencji.

“W roku 2005 miałam artroskopię kolana prawego (...) Jakież było moje zdziwienie, gdy przez cały czas zajęć fizjoterapeuta Pan Marek był przy mnie, ze mną i obok mnie. Mamy rok 2016, a ja dzięki tak dobrej rehabilitacji mam prostą nogę, mogę chodzić i tańczyć w szpilkach (nawet całą noc) i do dnia dzisiejszego nie rekonstruowałam więzadła kolana prawego.”

Ania P. (opinia z portalu ZnanyLekarz.pl)

“Po wypadku na nartach byłem załamany. Złamana kość piszczelowa, blacha, śruby itd. Generalnie byłem załamany. Ze względu na moją aktywność i konieczność jak najszybszego powrotu do pracy oraz normalnego funkcjonowania polecono mi rehabilitację u Pana Marka. Już po pierwszej wizycie odzyskałem wiarę, że jeszcze "będzie normalnie". ”

Robert A. (opinia z portalu ZnanyLekarz.pl)

“Przyjechaliśmy do Białegostoku z Londynu z chłopakiem i w ostatniej chwili udało nam się umówić na wizytę. ...Nie było problemu z komunikacją, ponieważ Pan Marek Sewastianik biegle posługuje się językiem angielskim...”

Martyna T. (opinia z portalu ZnanyLekarz.pl)

“Świetny specjalista i bardzo profesjonalne, miłe i rzeczowe podejście do sprawy. Mieliśmy problem z kostką i Pan Marek pomógł nam w dwa dni, a według innego lekarza miało trwać miesiąc. Polecam!!! ”

Karol (opinia z portalu ZnanyLekarz.pl)

“Pan Marek skierował mnie do trenera personalnego, żeby "uczyć się biegać" ;-)... Dzięki pomocy Pana Marka i trenera, do którego trafiłam - pół roku później przebiegłam pierwszy maraton.”

Marta W. (opinia z portalu ZnanyLekarz.pl)

“Klinika Pana Marka została mi polecona przez znajomych... Byłem pod dużą presją. Od wyzdrowienia zależało moje życie zawodowe oraz byt rodziny... Od pierwszego wejścia do gabinetu czułem się otoczony profesjonalną opieką na najwyższym poziomie. ”

Maciek N. (opinia z portalu ZnanyLekarz.pl)

“Marek to wspaniały rehabilitant i człowiek. Świetny specjalista. Rehabilitację po rekonstrukcji więzadła krzyżowego przeprowadził wzorowo, korzystając przy tym ze wszystkich dostępnych w Maniac Gym urządzeń i basenu. Gorąco polecam i dziękuję. ”

Magda K. (opinia z portalu ZnanyLekarz.pl)

“Ręce, które leczą! Gratuluję całemu zespołowi stworzenia wspaniałego miejsca do powrotu do zdrowia!”

Małgorzata M. (opinia z portalu facebook.com)

“Dotyk, który leczy. Szczerze polecam Pana Marka wszystkim, którzy poszukują (...) fizjoterapeuty. (...) Jego wiedza, profesjonalizm, podejście do pacjenta i jego problemu, kultura osobista są na najwyższym poziomie. Dziękuję raz jeszcze za okazaną mi pomoc. ”

Adam S. (opinia z portalu ZnanyLekarz.pl)

“Do Pana Marka trafiłam po wielu doświadczeniach z lekarzami, fizjoterapeutami i masażystami. Ale on pierwszy zauważył w dokumentacji, że miałam w międzyczasie zerwane więzadło krzyżowe. On pierwszy doprowadził mnie do stanu, w którym mogę normalnie chodzić, przykucnąć, a nawet uprawiać sporty.”

Dorota (opinia z portalu ZnanyLekarz.pl)

Kilka faktów historycznych

Historia naszego sukcesu

04 kwiecień

Audycja Radio I

W dniach 30.03.2017 i 04.04.2017 w godz. 17.00-18.00 Emilia Szekalska, redaktorka Radia I, zaprosiła do swojej audycji Poradnikowej mgr Marka Sewastianika, który opowiedział w niej o zwyrodnieniach kręgosłupa.

Czytaj więcej
19 kwiecień

Historia naszej firmy cz. I

W związku z tym, iż kolejna rocznica powstania firmy zbliża się wielkimi krokami, a w niepamięć idzie coraz więcej szczegółów, chcielibyśmy przypomnieć kilka z nich.

Czytaj więcej
21 czerwiec

Wywiad w Radiu I

W dniu 21.06.2017 o 17.00 można było usłyszeć wywiad z Markiem Sewastianikiem w Radiu I. Dla osób, które nie miały okazji polecamy stronę Radia I http://radioi.pl/audycje/poradnik-radia-i na której można raz jeszcze usłyszeć tę oraz wiele innych ciekawych porad Emilii Szekalskiej.

Czytaj więcej