690 801 777 Kontakt

Witamy na stronie firmy REHABKA

Kim jesteśmy

Zespół Rehabka

Geneza

W związku ze zmianą Ustawy o działalności leczniczej w 2019 roku utworzyliśmy podmiot leczniczy REHABKA sp. z o.o. będący przedłużeniem udzielanych świadczeń zdrowotnych od 2004 roku w ramach praktyki fizjoterapeutycznej ABM Rehabilitacja. W 2004 roku wprowadziliśmy w Białymstoku koncepcję leczenia pozyskaną w Warszawie (operacja + specjalistyczna rehabilitacja) w 2003 roku. W ramach struktur podmiotu leczniczego stworzona została placówka Alfa & Omega Med.

Współcześnie

Ustawicznie dostosowujemy procedury fizjoterapeutyczne do aktualnych standardów leczenia w Polsce i zagranicą.

Alfa & Omega Med

Nasza misja

Wiedza i edukacja

Kształcimy się w trybie ciągłym, aby móc skutecznie pomagać pacjentom.

Jeden pacjent - jeden terapeuta

Pracujemy maksymalnie efektywnie z pełną uwagą skierowaną na pacjenta w trakcie sesji terapeutycznej.

Etyka - liczy się efekt

Działamy wyłącznie w zakresie naszych kompetencji.

“Klinika Pana Marka została mi polecona przez znajomych... Byłem pod dużą presją. Od wyzdrowienia zależało moje życie zawodowe oraz byt rodziny... Od pierwszego wejścia do gabinetu czułem się otoczony profesjonalną opieką na najwyższym poziomie. ”

Maciek N. (opinia z portalu ZnanyLekarz.pl)

“Pan Marek skierował mnie do trenera personalnego, żeby "uczyć się biegać" ;-)... Dzięki pomocy Pana Marka i trenera, do którego trafiłam - pół roku później przebiegłam pierwszy maraton.”

Marta W. (opinia z portalu ZnanyLekarz.pl)

“Przyjechaliśmy do Białegostoku z Londynu z chłopakiem i w ostatniej chwili udało nam się umówić na wizytę. ...Nie było problemu z komunikacją, ponieważ Pan Marek Sewastianik biegle posługuje się językiem angielskim...”

Martyna T. (opinia z portalu ZnanyLekarz.pl)

Kilka faktów historycznych

Historia naszego sukcesu

21 Cze

Wywiad w Radiu I

W dniu 21.06.2017 o 17.00 można było usłyszeć wywiad z Markiem Sewastianikiem w Radiu I. Dla osób, które nie miały okazji polecamy stronę Radia I http://radioi.pl/audycje/poradnik-radia-i na której można raz jeszcze usłyszeć tę oraz wiele innych ciekawych porad Emilii Szekalskiej.

Czytaj więcej
04 Kwi

Audycja Radio I

W dniach 30.03.2017 i 04.04.2017 w godz. 17.00-18.00 Emilia Szekalska, redaktorka Radia I, zaprosiła do swojej audycji Poradnikowej mgr Marka Sewastianika, który opowiedział w niej o zwyrodnieniach kręgosłupa.

Czytaj więcej
16 Kwi

Wielkanoc 2017

Zdrowych Świąt Wielkanocnych

Czytaj więcej