Alfa & Omega Med

690 801 777 Kontakt

Witamy na stronie firmy REHABKA

Kim jesteśmy

Geneza

Firma REHABKA sp. z o.o. powstała w 2019 roku, jako odpowiedź na zmiany w przepisach dotyczących praktyk fizjoterapeutycznych. W ramach struktur podmiotu leczniczego stworzona została Klinika Alfa & Omega Med. Doświadczenie na rynku medycznym zdobyła wcześniej, wciągu 15 lat, odpowiadając na potrzeby pacjentów w zakresie rehabilitacji po innowacyjnych artroskopowych operacjach ortopedycznych. Jako pierwsi w Białymstoku zetknęliśmy się z nową koncepcją leczenia (operacja + specjalistyczna rehabilitacja) w 2003 roku w Warszawie.

Współcześnie

Ustawicznie dostosowujemy procedury fizjoterapeutyczne do aktualnych standardów leczenia w Polsce i zagranicą.

Alfa & Omega Med

Nasza misja

Wiedza i edukacja

Kształcimy się w trybie ciągłym, aby móc skutecznie pomagać pacjentom.

Jeden pacjent - jeden terapeuta

Pracujemy maksymalnie efektywnie z pełną uwagą skierowaną na pacjenta w trakcie sesji terapeutycznej.

Etyka - liczy się efekt

Działamy wyłącznie w zakresie naszych kompetencji.

“Klinika Pana Marka została mi polecona przez znajomych... Byłem pod dużą presją. Od wyzdrowienia zależało moje życie zawodowe oraz byt rodziny... Od pierwszego wejścia do gabinetu czułem się otoczony profesjonalną opieką na najwyższym poziomie. ”

Maciek N. (opinia z portalu ZnanyLekarz.pl)

“Pan Marek skierował mnie do trenera personalnego, żeby "uczyć się biegać" ;-)... Dzięki pomocy Pana Marka i trenera, do którego trafiłam - pół roku później przebiegłam pierwszy maraton.”

Marta W. (opinia z portalu ZnanyLekarz.pl)

“Przyjechaliśmy do Białegostoku z Londynu z chłopakiem i w ostatniej chwili udało nam się umówić na wizytę. ...Nie było problemu z komunikacją, ponieważ Pan Marek Sewastianik biegle posługuje się językiem angielskim...”

Martyna T. (opinia z portalu ZnanyLekarz.pl)

Kilka faktów historycznych

Historia naszego sukcesu

21 Cze

Wywiad w Radiu I

W dniu 21.06.2017 o 17.00 można było usłyszeć wywiad z Markiem Sewastianikiem w Radiu I. Dla osób, które nie miały okazji polecamy stronę Radia I http://radioi.pl/audycje/poradnik-radia-i na której można raz jeszcze usłyszeć tę oraz wiele innych ciekawych porad Emilii Szekalskiej.

Czytaj Więcej
04 Kwi

Audycja Radio I

W dniach 30.03.2017 i 04.04.2017 w godz. 17.00-18.00 Emilia Szekalska, redaktorka Radia I, zaprosiła do swojej audycji Poradnikowej mgr Marka Sewastianika, który opowiedział w niej o zwyrodnieniach kręgosłupa.

Czytaj Więcej
16 Kwi

Wielkanoc 2017

Zdrowych Świąt Wielkanocnych

Czytaj Więcej